نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟

پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارسال می‌کنیم تا اطلاعات بیشتری درباره مهارت‌ها و تجربیاتمان به کارفرما بدهیم. من طی سالیان سال، هزاران نامه معرفی خوانده‌ام که بیشترشان بد بوده‌اند چون اکثر متقاضی‌ها نمی‌دانند چطور نامه معرفی بنویسند. پس بیا با هم یاد بگیریم:

۱. اول از همه، هدف از نوشتن این نامه را درک کن. کارفرماها متقاضیان را فقط براساس تجربیات و مهارت‌ها انتخاب نمی‌کنند

ادامه مطلب

نحوه نوشتن «نامه معرفی» همراه رزومه

برای پاسخ‌دادن به پیامک مخاطب خاصتان چقدر باید صبر کنید؟

گزارش پروژه کارآموزی کارخانه هپکو مناسب دانشجویان رشته مهندسی صنایع

نامه ,معرفی ,عزیز، ,یک ,نوشتن ,کارفرماها ,نامه معرفی ,در کنار ,هزاران نامه ,سال، هزاران ,معرفی خوانده‌ام

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یک استوپید شادی ونشاط در مدرسه زعفران - خرید زعفران - خرید آنلاین زعفران - فروش زعفران - زعفران قائنات شورا برنامه های کمیاب مدرسه ایران هیئت عشاق المهدی آشنایی و معرفی انواع نماهای ساختمانی احمد یوسفی روانشناسی