نویسنده: Alison Green
مترجم: مریم مرادخانی

مشاور عزیز، چند سال است که در یک شرکت کار می‌کنم. مدتی است که می‌خواهم حوزه فعالیتم را عوض کنم و دنبال یک شغل جدید هستم. پس از مدت‌ها جست‌وجو و چند مصاحبه با یک شرکت، از بین چند متقاضی، من و یکی دیگر انتخاب شدیم و به دور نهایی رفتیم. حالا دو هفته از مصاحبه نهایی گذشته اما هیچ خبری از آنها نیست. هفته گذشته، رئیس فعلی ام بدون مقدمه به من گفت که می‌داند با آن شرکت مصاحبه کرده‌ام. ظاهرا یکی از مسوولان مصاحبه او را از قدیم می‌شناخته و درباره من با چند نفر صحبت کرده و خبرش به گوش رئیسم رسیده.

از حرفش شوکه شدم. او تا حدی از تصمیمم حمایت کرد، اما گفت می‌خواهد برای شغل من، آگهی استخدام منتشر کند و از من خواست که مقدمات رفتنم را انجام دهم. به او گفتم هر کاری از دستم برآید انجام می‌دهم تا در غیابم به مشکلی برنخورند. اما به نظرم برای انجام این کارها زود است چون هنوز معلوم نیست در آن مصاحبه قبول شده باشم. هفته گذشته، یک روز در میان از من می‌پرسید که چه خبر؟ از آنها خبری نشد؟ می‌خواهم آگهی بگذارم.» راستش از اینکه مسوول مصاحبه درباره من با دیگران صحبت کرده خیلی ناراحتم. نمی‌دانم چه کنم. آیا باید با منابع انسانی آن شرکت صحبت کنم؟ یا از مسوول مصاحبه‌ام بپرسم چه اتفاقی افتاده؟ به رئیس فعلی‌ام چه بگویم که من را بیرون نیندازد؟ حالا که رئیسم می‌داند دوست دارم اینجا را ترک کنم. اگر در آن مصاحبه قبول نشدم چطور دنبال یک کار دیگر بگردم؟

ادامه مطلب در ادامه مطالب

ادامه مطلب

نحوه نوشتن «نامه معرفی» همراه رزومه

برای پاسخ‌دادن به پیامک مخاطب خاصتان چقدر باید صبر کنید؟

گزارش پروژه کارآموزی کارخانه هپکو مناسب دانشجویان رشته مهندسی صنایع

مصاحبه ,یک ,کار ,رئیس ,هفته ,کنم ,درباره من ,آن شرکت ,هفته گذشته، ,از آنها ,من با

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش آینه کنسول پلی یورتانی مجله اینترنتی خبری و سبک زندگی گلچینو وبلاگ مدیریت مالی -احمد سوری قمت طلا مثقال و گرم تجهیزات و فناوری روز دنیا fannnni رسانک • سایت تفریحی و خبری به یاد شهدا ثامن تجارت بانک اطلاعات مشاغل ایران